/
O nas

Dlaczego my?

page2_pic1

S4 Group dostarcza najnowocześniejsze narzędzia teleinformatyczne.

Bazując na rozwiązaniach światowej klasy producentów. Fundament naszej firmy stanowią ludzie, dysponujący ekspercką wiedzą i bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych, wymagających Klientów. Posiadamy autoryzację wielu czołowych producentów w branży ITC, co stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług.

Obszary działania?

Rozwiązania IT

.

Bezpieczeństwo

.

Infrastruktura

.

Telekomunikacja

.

Firma S4 Group jest dostawcą nowoczesnych usług teleinformatycznych.

Dzięki naszemu wsparciu Nasi klienci mają dostęp do najnowszych narzędzi teleinformatycznych, a także wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, którą zdobyliśmy poprzez lata pracy w różnych sektorach rynkowych. Doświadczenie to zapewnia odpowiednie przestrzeganie obowiązujących w tych sektorach instrukcji i procedur potwierdzone certyfikatami.
Nasz cel Naszym celem jest niesienie wsparcia teleinformatycznego w oparciu o zdobytą wiedze i doświadczenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dopasować nasze rozwiązania do jego potrzeb. Najwyższym priorytetem naszej aktywności jest bezpieczeństwo danych i informacji, oraz bezawaryjne działanie sprzętu i naszych rozwiązań biznesowych u Naszych Klientów. Kilka lat doświadczenia w rozwiązaniach teleinformatycznych pozwoliło nam wykrystalizować zespół, który jest świadomy odpowiedzialności za Klienta oraz za siebie. W dalszym ciągu rozwijamy nasze umiejętności, a dowodem naszych kompetencji są międzynarodowe certyfikaty tak renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania jak między innymi: Dell, Microsoft, Novell, Cisco, Slican, Avaya, Siemens i innych.
Misja firmy Misją S4 Group jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych opartych o nowoczesne technologie, które mają służyć zwiększaniu efektywności oraz wzmacnianiu pozycji rynkowej naszych Klientów. Nasze największe wartości to dbałość o klienta oraz innowacyjność, zaś naszymi największymi atutami są nowoczesne technologie, wiedza i unikalne doświadczenia w dziedzinach w których jesteśmy specjalistami.
Dlaczego warto z nami współpracować? Dążymy do tego, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że mogą się do nas zwrócić w każdej sprawie. Dlatego zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodne działanie urządzeń teleinformatycznych. Oferujemy profesjonalną, optymalną i niezawodną obsługę teleinformatyczną dostosowaną do potrzeb Państwa firmy. Poprzez systematyczne zadania które polegają na weryfikacji poprawności działania zaplecza teleinformatycznego, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej. Gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy Państwa przedsiębiorstwa. Oferta S4 Group jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów, podniesienie jakości działalności oraz niezawodności.
Podniesienie standardów. Pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych, a czynimy to za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań teleinformatycznych. Naszą największą zaletą jest połączenie indywidualnego i kompleksowego podejścia do Klientów, które zapewnia im spokój i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu narzędzi i rozwiązań teleinformatycznych.
Fachowe podejście do Klienta. Przy tworzeniu każdego rozwiązania skupiamy swoje wysiłki na dokładnym poznaniu potrzeb Klienta. Tylko na tej podstawie możemy wykonać usługę odpowiadającą potrzebom biznesowym. Każdy z proponowanych przez nas produktów ma w istotny sposób usprawnić działanie organizacji a tym samym przynieść korzyści finansowe Państwa firmie.
Współpraca z naszą firmą to więcej niż zatrudnienie pojedynczego fachowca. Specjalista skierowany do współpracy z przedsiębiorstwem korzysta z całej wiedzy zgromadzonej w naszej firmie, z firmowych baz danych oraz z porad innych naszych ekspertów. Przy wykonywaniu pracy nasz specjalista korzysta ze stanowiska pracy, sprzętu i oprogramowania S4 Group. W przeciwieństwie do pracownika zatrudnionego na etacie my w ramach outsourcingu pracujemy wtedy, gdy jest coś do wykonania.

Dlaczego warto?

Fachowe doradztwo

dokładamy wszelkich starań, aby Klienci wiedzieli, że mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.

Bezpieczeństwo i spokój

dbamy o niezawodne działanie wdrażanych urządzeń teleinformatycznych, a na problemy reagujemy bezzwłocznie.

Perfekcyjne dopasowanie

nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy i specyfiki działalności.

Obniżenie kosztów

dzięki usłudze outsourcingu, zyskujesz dedykowanego specjalistę z wyposażonym stanowiskiem prac

service_pic3